ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:   15/02/19
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ:   ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ
ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ:
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ:
ΘΕΜΑ:   To On Campus Recruitment Week διοργανώνεται για πρώτη φορά στο Πανεπιστήμιο Κύπρου και επιδιώκει να διασυνδέσει τους τελειόφοιτους φοιτητές και τους νέους απόφοιτους του Πανεπιστημίου Κύπρου με εργοδότες που επιδιώκουν να ενισχύσουν το ανθρώπινο δυναμικό του οργανισμού τους, με ικανούς και ταλαντούχους υποψήφιους, υψηλού ακαδημαϊκού επιπέδου, οι οποίοι αναζητούν μια προκλητική καριέρα με επαγγελματικές προοπτικές. Οι νέοι απόφοιτοι και οι τελειόφοιτοι φοιτητές του Πανεπιστημίου Κύπρου, οι οποίοι σύντομα θα ολοκληρώσουν το πρόγραμμα σπουδών τους και επιθυμούν να εισέλθουν στην αγορά εργασίας, θα έχουν την ευκαιρία να διεκδικήσουν θέσεις εργασίας που απευθύνονται αποκλειστικά σε αυτούς.
ΑΙΘΟΥΣΑ:   To be announced ROOM
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ:   https://ucy.ac.cy/career/
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ:   F1196567587/Έντυπο πληροφοριών On campus Recruitment Week (ucy).pdf