ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:   02/04/2021
ΤΙΤΛΟΣ:   Παγκόσμια Ημέρα Παιδικού Βιβλίου
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ:   Παιδικό τμήμα Βιβλιοθήκης Πανεπιστημίου Κύπρου - Νηπιαγωγείο «Λητώ Παπαχριστοφόρου»
ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ:   Παιδικό τμήμα Βιβλιοθήκης Πανεπιστημίου Κύπρου
ΘΕΜΑ:   Παγκόσμια Ημέρα Παιδικού Βιβλίου
ΑΙΘΟΥΣΑ:   ONLINE
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:   Το Παιδικό Τμήμα της Βιβλιοθήκης Πανεπιστημίου Κύπρου τιμά και φέτος την Παγκόσμια Ημέρα Παιδικού Βιβλίου 2/4/2021! Για τον εορτασμό της ημέρας, θέλοντας να τιμήσουμε το παιδικό βιβλίο, το Παιδικό Τμήμα της Βιβλιοθήκης σε συνεργασία με το Νηπιαγωγείο «Λητώ Παπαχριστοφόρου» θα σας παρουσιάσουμε μια μοναδική διήγηση παραμυθιού καθώς και αναγνώσεις ποιημάτων από τα παιδιά του νηπιαγωγείου. Συντονιστείτε την Παρασκευή 2/4/2021 στην Ιστοσελίδα μας και στη σελίδα μας στο Facebook @UniversityofCyprusLibrary· Βιβλιοθήκη και απολαύστε μαζί μας τη μοναδική αυτή εκδήλωση αφιερωμένη στο βιβλίο, στην αφήγηση και στη φαντασία.
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ:   https://www.youtube.com/watch?v=JQcDoJjW7FQ
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ:   F-320380619/My Post (9).pdf