ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:   14/12/2021
ΤΙΤΛΟΣ:   Ζηνώνειο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο στη Λάρνακα
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ:   Δήμος Λάρνακας, το Πανεπιστήμιο Κύπρου και η Προοδευτική Κίνηση Λάρνακας
ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ:   Χρίστος Λαουδιάς, Ερευνητής Λέκτορας, Κέντρο Αριστείας Κοίος, Πανεπιστήμιο Κύπρου
ΘΕΜΑ:   «Ψηφιακή ιχνηλάτηση επαφών: Εργαλείο αναχαίτησης της πανδημίας ή πρόσχημα για την παραβίαση προσωπικών δεδομένων;»
ΑΙΘΟΥΣΑ:   Δημοτικό Πολυδύναμο Πολιτιστικό Κέντρο «Αμμόχωστος», Αρχ. Κυπριανού 18, Λάρνακα
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:   Οι διαλέξεις πραγματοποιούνται ως επί το πλείστο κάθε δεύτερη και τέταρτη Τρίτη του μήνα, στο Δημοτικό Πολυδύναμο Πολιτιστικό Κέντρο «Αμμόχωστος», Αρχ. Κυπριανού 18, Λάρνακα, μεταξύ 7:00 μ.μ. και 8:30 μ.μ. Μεταδίδονται παγκύπρια σε απ’ ευθείας μετάδοση από το Πρώτο Πρόγραμμα Ραδιοφώνου του ΡΙΚ (97.2). Η διάρκεια κάθε διάλεξης είναι περίπου 45 λεπτά, ενώ ακολουθεί συζήτηση μέχρι τις 8:30 μ.μ. Το κοινό, το οποίο παρακολουθεί με φυσική παρουσία ή ραδιοφωνικά μπορεί να απευθύνει σχετικές ερωτήσεις ή σχόλια. Απαραίτητη η προσκόμιση Safepass. Kατά τη διάρκεια των διαλέξεων θα τηρούνται τα προβλεπόμενα υγειονομικά πρωτόκολλα, σύμφωνα με τις εκάστοτε οδηγίες ή διατάγματα της Κυπριακής Δημοκρατίας.
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ:   https://bit.ly/3FzRroC
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ:   F928216245/zinonio-online.pdf