ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:   27/05/2022
ΤΙΤΛΟΣ:   Ιεροκήπειο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο στην Πάφο
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ:   Δήμος Γεροσκήπου, Πανεπιστήμιο Κύπρου, Ράδιο Πάφος
ΕΙΣΗΓΗΤΡΙΑ:   Ευαγγελία Γκουγκούδη, Παιδοχειρουργός, Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό, Ιατρική Σχολή, Πανεπιστήμιο Κύπρου
ΘΕΜΑ:   «Ατυχήματα στην παιδική ηλικία»
ΑΙΘΟΥΣΑ:   Αίθουσα Εκδηλώσεων , Πολυδύναμο Κέντρο Γεροσκήπου
ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:   26960857/67
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:   Οι διαλέξεις είναι ανοικτές για το κοινό και δίνονται από μέλη του διδακτικού και ερευνητικού προσωπικού του Πανεπιστημίου Κύπρου, την τελευταία Παρασκευή κάθε μήνα. Όλες οι διαλέξεις αρχίζουν στις 7 μ.μ. και μεταδίδονται απευθείας από τον ραδιοσταθμό «Ράδιο Πάφος Παγκύπρια» στις συχνότητες 93.7 FM (Πάφος), 98.8 FM (Λευκωσία, Λάρνακα, Αμμόχωστο, Πόλη Χρυσοχούς) 95.5 FM (Λεμεσός) και διαδικτυακά στην Ιστοσελίδα: www.radiopafos.com. Απαραίτητη η προσκόμιση Safepass. Kατά τη διάρκεια των διαλέξεων θα τηρούνται τα προβλεπόμενα υγειονομικά πρωτόκολλα, σύμφωνα με τις εκάστοτε οδηγίες ή διατάγματα της Κυπριακής Δημοκρατίας.
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ:   https://bit.ly/3Axj0eG
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ:   F699542163/Ierokipio-online.pdf