ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:   21/12/2021
ΤΙΤΛΟΣ:   Ταμάσιο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ:   Πανεπιστήμιο Κύπρου και η Ιερά Μητρόπολη Ταμασού και Ορεινής
ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ:   Νεκτάριος Παρτασίδης, Υποψήφιος Διδάκτωρ Κοινωνιολογίας, Τμήμα Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών, Πανεπιστήμιο Κύπρου
ΘΕΜΑ:   «Σχέσεις νεολαίας και γονέων στο πλαίσιο της ψηφιακής τεχνολογίας»
ΑΙΘΟΥΣΑ:   Συνοδικό της Ιεράς Μητρόπολης Ταμασού και Ορεινής στην Κοινότητα Επισκοπειού
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:   Όλες οι διαλέξεις του Ταμάσιου Ελεύθερου Πανεπιστημίου μεταδίδονται σε παγκύπρια κλίμακα από το Πρώτο Πρόγραμμα Ραδιοφώνου του ΡΙΚ, στη συχνότητα 97.2. Η διάρκεια κάθε διάλεξης είναι περίπου 45 λεπτά, ενώ ακολουθεί συζήτηση μέχρι τις 20:30. Το κοινό, το οποίο παρακολουθεί με φυσική παρουσία ή ραδιοφωνικά μπορεί να απευθύνει σχετικές ερωτήσεις ή σχόλια. Απαραίτητη η προσκόμιση Safepass. Kατά τη διάρκεια των διαλέξεων θα τηρούνται τα προβλεπόμενα υγειονομικά πρωτόκολλα, σύμφωνα με τις εκάστοτε οδηγίες ή διατάγματα της Κυπριακής Δημοκρατίας.
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ:   https://bit.ly/2X3VXdz
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ:   F-177310332/tamasio-online.pdf