ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:   21/05/2022
ΤΙΤΛΟΣ:   Ημερίδα: «Στηρίζοντας τις Δεξιότητες Κοινωνικο-δραματικού και Φανταστικού Παιχνιδιού των παιδιών μέσω του Εκπαιδευτικού Δράματος»
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ:   Τμήμα Επιστημών Αγωγής
ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ:
ΘΕΜΑ:
ΑΙΘΟΥΣΑ:   010,Κτίριο 7, Κτίριο Κοινωνικών Δραστηριοτήτων
ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:   96605559 & 99327173
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:   Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην Ημερίδα Σχολικής Εμπειρίας Νηπιαγωγών ΙΙΙ, με τίτλο, «Στηρίζοντας τις Δεξιότητες Κοινωνικο-δραματικού και Φανταστικού Παιχνιδιού των παιδιών μέσω του Εκπαιδευτικού Δράματος», που θα διεξαχθεί το Σάββατο 21 Μαΐου 2022, η ώρα 9:30 στην Πανεπιστημιούπολη (κτήριο κοινωνικών δραστηριοτήτων 07). Η ημερίδα θα ανοίξει και για παιδιά και γονείς. Το 1ο μέρος της ημερίδας απευθύνεται στους/στις νηπιαγωγούς (οι οποίες θα χρειαστεί να δηλώσουν συμμετοχή για να μπορέσουν να λάβουν το πιστοποιητικό και σχετικό υλικό). Να σημειωθεί ότι για το 2ο μέρος, για το βιωματικό εργαστήριο, θα υπάρχει περιορισμένος αριθμός θέσεων τόσο για τα παιδιά που θα συμμετάσχουν όσο και για τους/τις νηπιαγωγούς που θα το παρακολουθήσουν ως παρατηρητές. Το 3ο μέρος είναι ανοικτό για όλους τους/τις νηπιαγωγούς, παιδιά και γονείς.
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ:   F-563406288/Πρόσκληση Ημερίδας_Εαρινό 2022.pdf