ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:   09/05/2021
ΤΙΤΛΟΣ:   Η Διάσκεψη για το μέλλον της Ευρώπης: Προκλήσεις και Προοπτικές για τη Νεολαία
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ:   other
ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ:   Ιερόθεος Παπαδόπουλος, Επικεφαλής Αντιπροσωπείας Ευρωπαϊκής Επιτροπής στην Κύπρο Χριστιάνα Ξενοφώντος, Μέλος του ΔΣ του Ευρωπαϊκού Φόρουμ Νεολαίας
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ:   Μενέλαος Μενελάου, Προϊστάμενος Υπηρεσίας Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας στο Πανεπιστήμιο Κύπρου
ΘΕΜΑ:   Η Διάσκεψη για το μέλλον της Ευρώπης: Προκλήσεις και Προοπτικές για τη Νεολαία
ΑΙΘΟΥΣΑ:   ONLINE
ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:   +357 22 89 42 78
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:   Το Europe Direct Πανεπιστημίου Κύπρου και η Βιβλιοθήκη ως Κέντρο Ευρωπαϊκής Τεκμηρίωσης σε συνεργασία με την Υπηρεσία Πληροφορικής Υποδομής, με αφορμή την Ημέρα της Ευρώπης, διοργανώνουν διαδικτυακή συζήτηση με θέμα: "Η Διάσκεψη για το μέλλον της Ευρώπης: Προκλήσεις και Προοπτικές για τη Νεολαία" Την Κυριακή 9 Μαΐου 2021 στις 17:00 στο κανάλι του Europe Direct Πανεπιστημίου Κύπρου στο YouTube και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ:   https://bit.ly/3hd6VFh
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ:   F-2074051401/Ημέρα της Ευρώπης 2021.jpg