ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:   07/12/2022
ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ:
ΘΕΜΑ:   ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ
ΑΙΘΟΥΣΑ:   ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΙ ΒΡΕΦΟΚΟΜΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΥΠΡΟΥ ROOM
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:   Η Διεύθυνση και το Προσωπικό του Νηπιαγωγείου «Λητώ Παπαχριστοφόρου» και του Βρεφοκομικού Σταθμού του Πανεπιστημίου Κύπρου σας προσκαλούν σε χριστουγεννιάτικη εκδήλωση η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου 2022 στις 11.00 πμ στο χώρο του Νηπιαγωγείου «Λητώ Παπαχριστοφόρου». Η εκδήλωση πραγματοποιείται στο πλαίσιο του προγράμματος κοινωνικής προσφοράς του Σχολείου. Η Διεύθυνση του Σχολείου καλεί όλα τα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας τα οποία επιθυμούν να λάβουν μέρος στην εκδήλωση φτιάχνοντας την δική τους καρδιά, να συμπληρώσουν τα στοιχεία τους στην δήλωση παραγγελίας που παρουσιάζεται πιο κάτω και να την αποστείλουν ηλεκτρονικά στο ταχυδρομείο του Σχολείου ([email protected]). Περιορισμένος αριθμός θέσεων συμμετοχής. Οι παραγγελίες μπορούν να πραγματοποιηθούν μέχρι την Τρίτη 6/12.
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ:   F1009556944/ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ - ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑ.doc