ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:   20/12/2022
ΤΙΤΛΟΣ:   Ταμάσιο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο στην Ιερά Μητρόπολη Ταμασού και Ορεινής
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ:   Το Ταμάσιο Ελεύθερο Πανεπιστήμιο και το Πανεπιστήμιο Κύπρου
ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ:   Δρ Επαμεινώνδας Επαμεινώνδα, Ειδικός Επιστήμονας, Τμήμα Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών, Πανεπιστήμιο Κύπρου. Επίκουρος Καθηγητής, Πανεπιστήμιο Λευκωσίας
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ:   Γιάννος Σάββα, Ιστορικός, Απόφοιτος, Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας, Πανεπιστήμιο Κύπρου
ΘΕΜΑ:   «Κοινωνικοοικονομικές αλλαγές: Το παρόν σε σχέση με το παρελθόν και μια ματιά στο μέλλον»
ΑΙΘΟΥΣΑ:   Συνοδικό της Ιεράς Μητρόπολης Ταμασού και Ορεινής στην Κοινότητα Επισκοπειού
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:   Χορηγοί Επικοινωνίας: Εφημερίδα "Πολίτης", Ραδιοφωνικό Ίδρυμα Κύπρου, UCY Voice (95.2 FM). Περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα επικοινωνίας του Γραφείου Σχεδιασμού και Υλοποίησης Επίσημων Εκδηλώσεων 22894331/47. Η διάλεξη είναι ανοικτή για το κοινό.
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ:   https://ucyweb.ucy.ac.cy/events/el/free-universities#Tamasio
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΦΥΛΛΑΔΙΟ:   F828624056/INVITATION.pdf